РГК та німецька компанія SICK підписали домовленості про поглиблення співпраці

Делегація РГК підписала угоду про співпрацю із провідною компанією SICK, яка є постачальником технологій у сфері вимірювання витрати газу, автоматизації виробництва та технологічних процесів

Делегація РГК підписала угоду про співпрацю із провідною компанією SICK, яка є постачальником технологій у сфері вимірювання витрати газу, автоматизації виробництва та технологічних процесів.

Під час зустрічі було обговорено перспективи розширення спектру двосторонньої співпраці, в першу чергу у частині виробництва та обміну технологіями для RGС Production та RGС Metering та впровадження німецьких стандартів якості в обслуговуванні клієнтів.

«Ми прагнемо застосовувати провідні технології у виробництві, які дають найкращий результат у довгостроковій перспективі. Тому домовилися з партнерами про поглиблення співпраці на 2022-2024 роки» - резюмував Олексій Тютюнник, операційний директор РГК.

Заснована понад 60 років тому, компанія SICK на даний момент є світовим лідером у галузі розробки та виробництва оптоелектронних газоаналізаторів, оптичних пиломірів, ультразвукових витратомірів газу, вимірювальних приладів для доріг та тунелів, а також датчиків для автоматизації виробництва. Портфоліо продукції SICK пропонує великий вибір різноманітних датчиків, вимірювальних приладів для вирішення широкого спектра технічних завдань.