Політика конфіденційності

Загальні положення


З метою підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання даних наших користувачів, інформуємо вас про те, які саме дані ми збираємо і яким чином їх використовуємо на нашому сайті https://rgc.ua/ (далі – Сайт). Ми з повагою ставимось до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка відвідує наш сайт, тому на підставі вимог чинного законодавства України та регламенту Європейського парламенту і ради нами була підготовлена дана Політика конфіденційності (далі – Політика).

Ця Політика не поширюється на сайти, перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених на нашому сайті.

Перелік персональних даних, які захищаються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Перелік персональних даних користувачів, обробка яких  може здійснюватися під час вашої роботи з Сайтом:

 • ваші прізвище та ім’я;
 • ваші телефон, електронна адреса.

Цілі опрацювання персональних даних

Персональні дані, надані вами через Сайт, будуть використовуватись для наступних цілей:

 • відправка електронною поштою відповідей на ваші запити;
 • розгляд запитів і скарг, зроблених вами або про вас щодо Сайту або  послуг ТОВ «Регіональна газова компанія»;
 • забезпечення безпеки Сайту  та запобігання шахрайству;
 • перевірка дотримання умов, що регулюють використання Сайту (включаючи моніторинг повідомлень, відправлених через нашу форму зворотного зв'язку);
 • надання сервісів та доступів до наших продуктів та послуг. 

Крім того, ваша електронна пошта та телефон можуть бути включені до наших комерційних розсилок і маркетингових повідомлень про нові продукти, послуги та пропозиції, які, на нашу думку, будуть вам цікаві – відповідно до законодавства. При розсилках на електронну пошту ми включаємо посилання, перейшовши за яким ви можете відмовитися від підписки на такі повідомлення в майбутньому.

Доступ до ваших персональних даних

Повідомляємо, що володільцем ваших персональних даних є Товариство з обмеженою відповідальністю «Регіональна газова компанія» (місцезнаходження: Україна, 01010, місто Київ, вул. Острозьких Князів, будинок 32/2, 8 поверх), склад яких перелічений в розділі «Перелік персональних даних», здійснює їх обробку виключно з метою надання вам послуг і захисту ваших інтересів в процесі їх надання. 

Ми вправі розкрити вашу особисту інформацію у виключних випадках тільки для цілей, викладених у цій Політиці, нашим співробітникам, а також розробникам програмного забезпечення та спеціалістам зі зберігання та захисту даних, з якими ТОВ «Регіональна газова компанія» має договірні відносини.

Передача ваших персональних даних третім особам здійснюється тільки у випадках, передбачених чинним законодавством за запитами правоохоронних, контролюючих та інших державних органів з дотриманням передбачених законодавством правил, а також уповноваженим особам страхових компаній, аудиторам, адвокатам з дотриманням передбачених законодавством правил.

ТОВ «Регіональна газова компанія» зберігає інформацію про надання вами згоди на обробку персональних даних, дії з персональними даними та іншу інформацію відповідно до порядку, встановленому чинним законодавством протягом строку обробки персональних даних. Ваші звернення, подані в порядку, встановленому Законом України «Про звернення громадян» з приводу діяльності ТОВ «Регіональна газова компанія», матеріали розгляду їх та відповіді на них зберігаються відповідно до вимог чинного законодавства протягом 5 років.

Права користувачів щодо персональних даних

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» Ви як суб'єкт персональних даних маєте право:

 • знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом; 
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані; 
 • на доступ до своїх персональних даних; 
 • отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних; 
 • пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних; 
 • пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними; 
 • на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; 
 • звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду; 
 • застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних; 
 • вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди; 
 • відкликати згоду на обробку персональних даних; 
 • знати механізм автоматичної обробки персональних даних; 
 • на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

У разі реалізації вами прав, які викладені у пунктах 5, 10 та/чи 11 припиняється надання послуг ТОВ «Регіональна газова компанія» та робота компонентів Сайту, для яких необхідна наявність ваших персональних даних. 

 

Наші Сайт не призначений та не розроблений для дітей віком до 14 років. Опрацювання персональних даних неповнолітніх осіб, у віці від 14 до 18 років здійснюється виключно за наявності згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

 

Якщо у вас є скарга щодо будь-якого опрацювання ваших персональних даних, ви можете звернутися до нас, до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду. 

 

Умови та процедура зміни, видалення або знищення персональних даних

 

Щодо зміни персональних даних. Ваші персональні дані знищуються протягом 30 днів з дня подання вами запиту щодо відкликання згоди на обробку або про припинення їхньої обробки відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». 

 

Безпека даних

Повідомляємо вам, що для захисту ваших персональних даних вжито всіх необхідних заходів від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення із застосуванням відповідних технічних і організаційних інструментів. 

Ми використовуємо технологію шифрування даних за технологією HTTPS від вашого браузера до сайту - https://rgc.ua/. 

На жаль, необхідно визнати, що передача інформації через інтернет не завжди є повністю безпечною. Тому, як тільки ми отримаємо вашу інформацію, ми зробимо все можливе для захисту ваших персональних даних.

Опрацювання даних користувача

Повідомляємо, що ми застосовуємо файли сookie. Із кожним вашим відвідуванням нашого сайту ми можемо збирати інформацію, що стосується пристроїв, які ви використовуєте, та мереж, до яких ви приєднуєтесь, коли користуєтеся нашими сервісами. Це може включати таку інформацію, як: IP-адреса, інформація для входу в обліковий запис, тип браузера та версія, тип та вид плагінів браузера, операційна система та платформа, інформація про ваші відвідування, у тому числі, маршрут переміщення за URL-адресами на, через чи з нашого сайту, продукти, які ви переглядали або шукали, помилки завантаження, довжина відвідування певних сторінок тощо. Ми збираємо таку інформацію шляхом використання різних технологій, у тому числі, cookie. Файли сookie – це невеликі блоки даних, які розміщуються на тимчасове зберігання на жорсткий диск вашого комп’ютера або у мобільний пристрій для того, щоб ви могли більш ефективно користуватися нашим сайтом. Якщо ви надаєте згоду, то це дозволяє нам використовувати файли cookie кожного разу, коли ви користуєтесь нашим сайтом.Контактна інформація

Зміни до умов Політики 

На сайті можуть змінитись умови Політики. У такому разі необхідно періодично переглядати сайт. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Продовжуючи, використовувати сайт, ви підтверджує згоду з новими умовами Політики у редакції, чинній на момент використання сайту.

Контактна інформація 

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо нашої Політики конфіденційності, ви можете звернутись до нас за наступною електронною адресою: info@rgc.ua

Згода користувачів 

Користуючись нашим сайтом, ви підтверджуєте, що ознайомлені з умовами цієї Політики та погоджуєтеся з викладеними умовами, шляхом проставлення відмітки у графі «Погоджуюсь».