Умови використання

Доступ до цього сайту і його використання обумовлюються наступними вимогами. Будь ласка, не використовуйте цей сайт, якщо ви не погоджуєтеся із цими умовами. Сайт був розроблений і адмініструється ТОВ «Регіональна газова компанія». Ми залишаємо за собою право припинити роботу цього сайту або вносити часткові чи повні зміни до нього, без попереднього інформування користувачів. Отже, користуючись цим сайтом, відвідувач автоматично приймає ці умови.

Конфіденційність

Інформація конфіденційності та порядок збирання і обробки персональної інформації представлена в Політиці конфіденційності. Дізнатися про нашу Політику конфіденційності можливо за лінком.

Дозвіл та використання Матеріалів сайту

Усі Матеріали (зокрема, але не виключно: текст, музику, звуки, фотографії, графіку, зображення, відео, збірники даних, цифрові завантаження, програмне забезпечення та інші технічні рішення, торговельні марки, комерційні найменування), розміщені на сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, які належать нам і захищені українським і міжнародним законодавством про авторські права.

Матеріали сайту можуть бути відтворені, розповсюджені, опубліковані або іншим чином представлені широкому загалу тільки за письмової згоди компанії. Дозволено розповсюдження та демонстрація Матеріалів сайту, за умови, що до Матеріалів не вносяться зміни і на джерело інформації дається посилання. Якщо у вас є додаткові запитання стосовно використання Матеріалів сайту, будь-ласка зв’яжіться з нами за допомогою Контактної форми на сайті або напишіть нам на електронну адресу: info@rgc.ua.

Сторонні сайти

Для вашої зручності сайт може містити посилання на будь-які сайти в мережі Інтернет, які належать третім особам, а також розміщуються і обслуговуються третіми особами. Компанія РГК не зобов’язується контролювати та аналізувати контент, що розміщується на таких сторонніх сайтах, а також не відповідає за точність або надійність будь-яких сторонніх сайтів.

Обмежена відповідальність

  • ви будете відвідувати та використовувати цей сайт тільки в особистих, приватних та некомерційних цілях;
  • ви не будете допомагати будь-якій людині відвідувати та використовувати цей сайт у будь-яких комерційних чи незаконних цілях;
  • ви будете під час відвідування й використання сайту дотримуватися всіх чинних законів, правил, політик та інших вимог, передбачених будь-яким відповідним регулюючим органом чи правоохоронним органом;
  • ви не будете копіювати, відтворювати, повторно публікувати, змінювати, намагатися розкрити технологію, розбирати, декомпілювати, розбирати на частини, намагатися експортувати програмний код, декодувати, завантажувати, розміщувати, транслювати, передавати, робити доступними для громадськості, адаптувати, змінювати або створювати похідну роботу або брати участь у будь-яких інших діях, що аналізують або копіюють програмний код, структуру та/або концепцію сайту;
  • ви не будете робити жодних дій, що можуть загрожувати безпеці сайту, у тому числі, але не виключно: використання несанкціонованих даних або вхід до несанкціонованих серверів/облікових записів; вхід у загальнодоступні комп’ютерні мережі чи комп’ютер іншої людини без авторизації та/або видалення, зміни або додавання до інформації, що зберігається всередині; намагання перевірити, відсканувати або протестувати ступінь захищеності сайту, або інші дії, що можуть загрожувати безпеці сайту; 
  • ви не будете намагатися втручатися або пошкодити нормальну роботу сайту або участь у навмисному розповсюдженні шкідливого програмного забезпечення, вірусів, та / або інші дії, що можуть пошкодити й порушити нормальну роботу мережевих інформаційних служб;
  • ви не будете брати участь у діях, що можуть загрожувати рівнодоступності послуг, що надаються компанії РГК, або іншим чином впливати на звичайний порядок дії сайту, наприклад, використовувати несанкціоновані сторонні плагіни або інше незаконне програмне забезпечення, експлуатувати програмні помилки (що також називаються лазівками або дефектами) для отримання незаконної вигоди або оприлюднення вищезгаданих несанкціонованих сторонніх плагінів, незаконного програмного забезпечення або помилок в Інтернеті або будь-яким іншим способом.

Зворотний зв'язок

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ми залишаємо за собою право видаляти будь-які ваші матеріали, якщо існує достатньо підстав вважати, що такі матеріали підпадають під заборони, визначені в цьому, або іншим чином не відповідають йому.

У разі будь-яких питань, повідомлень, пропозицій, скарг ви можете звернутися до нас шляхом заповнення Контактної форми на сайті або напишіть нам на електронну адресу: info@rgc.ua.