Регіональна Газова Компанія отримала нагороду на престижній міжнародній виставці Enlit Europe-2023, що відбулась у Парижі 28-29 листопада, як ключовий партнер американської компанії-виробника Dresser Utility Solutions на ринку України. Завдяки співробітництву двох компаній вдалось здійснити рішучий прогрес у залученні провідних технологій для модернізації систем обліку газу в Україні

Учасники виставки відмітили, що за результатом 2023 року РГК залишається лідером імпорту в Україну критично важливих технологій для підтримки стабільного розподілу газу в оселях українців.

Багаторічне партнерство та політика прямих контрактів РГК з виробниками стали запорукою створенню низки передових ініціатив в редизайні газових мереж навіть у часи пандемії COVID -19 та при відновленні інфраструктури під час збройної агресії рф в Україні. Стале проходження опалювальних сезонів 2021-2022 та 2022-2023 років підтвердили правильність нашого курсу.

Дякуємо усім нашим партнерам за довіру та багаторічну співпрацю! Запрошуємо до співпраці нових партнерів та клієнтів, що мають на меті спільні цінності та дбають про безпеку газу. На Вас чекають сміливі та інноваційні рішення і стала цінова політика нашої компанії.

Довідка: Dresser Utility Solutions - провідний постачальник вимірювальних, контрольно-вимірювальних приладів, рішень для трубопроводів та пристроїв захисту від надлишкового тиску для ринків природного газу та комунальних послуг, включаючи водо-, газо- та електропостачання по всьому світу.