У рамках українсько-турецької співпраці, фахівці компанії E.C.A поділилися досвідом у питаннях  ощадливого використання газу за допомогою енергозберігаючих технологій та фахового встановлення і обслуговування газового обладнання.

У рамках українсько-турецької співпраці, фахівці компанії E.C.A поділилися досвідом у питаннях  ощадливого використання газу за допомогою енергозберігаючих технологій та фахового встановлення і обслуговування газового обладнання.

Експерти з E.C.A. на запрошення РГК протягом тижня перебуватимуть в Україні і пропрацьовуватимуть з фахівцями сервісу алгоритми роботи зі встановлення та налаштування, а також обслуговування газового обладнання.

«Ми йдемо в ногу з часом, завжди слідуючи світовим трендам та викликам. Сьогодні споживачі газу не просто хочуть мати сучасне обладнання з гарним дизайном. Клієнти прагнуть жити у комфорті і при цьому скоротити витрати на комунальні послуги. Ми раді, що наші партнери з України є нашими однодумцями. Обмін досвідом завжди дає нові рішення» - відмітили представники компанії E.C.A.

Туреччина є одним з лідерів у виробництві енергоефективного обладнання, у країні налагоджене виробництво міжнародних та європейських брендів.
«РГК послідовно втілює політику енергоефективності. Ми розробляємо програму редизайну, проте не забуваємо про наших споживачів. Компанія дбає про вдосконалення вмінь і навичок фахівців, підвищення кваліфікації, оволодіння новими інструментами у роботі з сучасним газовим обладнанням» - зазначив керівник управління РГК Павло Кишкар.

Навчання заплановано у Івано-Франківську, Дніпрі та Харкові на базі РГК Освітніх просторів. У програмі візьмуть участь 100 фахівців сервісу.