Rebuild Ukraine має на меті залучити зовнішнє фінансування для відбудови України. РГК готова не просто відновлювати зруйноване, а будувати сучасні мережі, здатні транспортувати чисту енергію

Rebuild Ukraine має на меті залучити зовнішнє фінансування для відбудови України. РГК готова не просто відновлювати зруйноване, а будувати сучасні мережі, здатні транспортувати чисту енергію.

Тому РГК представила у Варшаві газорозподільне обладнання виготовлене за європейськими стандартами та здатне працювати як з метаном, так і з сумішами водню.

Тут представлені щойно сертифіковані в Україні smart-лічильник RGC Metering GM-A, мембранний лічильник RGC Metering GM-С, а також H2Ready ГРПВ, конструктивні рішення якого відповідають європейському ринку.

Компанії можуть зацікавити промисловий роторний лічильник FMG for RGC Metering і коректор Core 1.01 RGC Metering. РГК готова постачати таку продукцію для якнайшвидшого відновлення роботи промисловості в країні.

Організатори виставки вручили лист подяки за відновлення критичної інфраструктури. Ця відзнака приїде додому - вона належить всім 40 тисячам українських газовиків!