Регіональна газова компанія представляє Україну на міжнародній енергетичній виставці Enlit Europe в Італії

30 листопада на енергетичному форумі Enlit Europe в Мілані компанія РГК представила перше українське  H2Ready газорегулююче обладнання. Його виробництво розпочали заводи RGC Production. Таке обладнання необхідне для безперебійної доставки газоводневих сумішей з 20% воднем, що зменшує викиди парникових газів. Основна тематика виставки: Hydrogen Europe zone

30 листопада на енергетичному форумі Enlit Europe в Мілані компанія РГК представила перше українське  H2Ready газорегулююче обладнання. Його виробництво розпочали заводи RGC Production. Таке обладнання необхідне для безперебійної доставки газоводневих сумішей з 20% воднем, що зменшує викиди парникових газів. Основна тематика виставки: Hydrogen Europe zone

«Декарбонізація та розвиток чистих видів енергії – це основний тренд енергетики. Тому РГК разом із провідними енергетичними компаніями досліджує можливості водню та інших зелених синтетичних газів. Енергетичний перехід має різні характеристики в кожному регіоні, але загальна історія одна: це виробництво та транспортування нової енергії до споживача. І саме тут важливі нові технології – і ми частина цього руху», - зауважив Олег Никоноров, директор РГК.

Інноваційне обладнання компанії RGC Production успішно пройшло тестування за участю BUREAU VERITAS у жовтні 2021 року. Його розробка та виробництво стали можливими завдяки впровадженню фахівцями РГК низки проектів «Чиста енергія». Насамперед це водневий проект, дослідження якого проходять на п’яти спецполігонах у різних частинах України. Результати водневих тестів та експериментів РГК надає європейським партнерам із Marcogaz та Ready4H2 для підготовки технічних стандартів переходу на нові види енергії в рамках курсу GreenDeal.

«Разом з міжнародними партнерами ми розвиваємо власні бренди виробництва сучасного обладнання європейського зразка. На виставку ми привезли обладнання, яке дозволяє транспортувати одночасно природній газ та 20% газоводневу суміш» - пояснив Олексій Тютюнник, операційний директор РГК.

Ще один напрямок – біометановий проект РГК. Завершується підготовка до пуску в українську газорозподільну систему біометану, який виробляють аграрні підприємства. Це також частина європейського енергетично переходу, що дозволить Україні посилити власну енергетичну безпеку за рахунок скорочення імпорту природного газу.

Також РГК на виставці Enlit Europe представляє електроніку для газового сектора - сигналізатори газу і смарт-модеми для онлайн-обліку споживання газу.
У виставці беруть участь найбільші енергетичні компанії Європи, США, Канади, Азії, Ближнього Сходу. Серед учасників Schneider, Baker Hughes, BASF, Siemens, Hyundai, Panasonic, Honeywell (тегаем).

Разом з РГК на виставці представлені міжнародні партнери компанії - Bonomi Indutries, Cavagna Group, Emerson, Plum, Pietro Fiorentini Spa (тегаем).
Стенд РГК розташований у 8-му павільйоні праворуч від входу 12L неподалік від Data Hub. Орієнтир - H2Ready жовта шафа RGC Production

Enlit Europe – одна із найбільших енергетичних подій Європи, яка об’єднала одразу два відомі бренди: European Utility Week і POWERGEN Europe. Тематика охоплює весь спектр перетворень в енергетиці заради екологічного майбутнього планети.