Дуальна освіта на практиці: РГК обрала новий формат для підготовки професіоналів

У Регіональній газовій компанії стартувала програма практичної підготовки молодих фахівців – студентів вишів, яка передбачає навчання спеціалістів за дуальною формою освіти. Перший проект стартував на базі АТ «Дніпропетровськгаз» - партнером виступив НТУ «Дніпровська політехніка»

У Регіональній газовій компанії стартувала програма практичної підготовки молодих фахівців – студентів вишів, яка передбачає навчання спеціалістів за дуальною формою освіти. Перший проект стартував на базі АТ «Дніпропетровськгаз» - партнером виступив НТУ «Дніпровська політехніка». 

«Ми працюємо у новому напрямку – обираємо партнерів серед навчальних закладів, які здійснюють підготовку студентів за дуальною формою. Вона передбачає 60% практичного навчання на підприємстві та 40% теорії у навчальному закладі. Так ми разом навчимо молодих фахівців, готових працювати у газових компаніях» - зазначив Костянтин Єрофтєєв, керівник департаменту управління персоналом РГК.

Дніпропетровськгаз підписав угоду з Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» аби об’єднати зусилля в навчанні студентів з використанням інноваційних технологій, проведення практичної підготовки і стажування студентів навчального закладу, спільних науково-дослідних робіт з розробки та вдосконалення технологій нафтогазової галузі.

До кінця 2021 року перші шість студентів, які пройдуть відбір у навчальному закладі, будуть зараховані на роботу до проектно-технічного відділу АТ «Дніпропетровсьгаз» з нарахуванням заробітної плати, відповідно до посадового окладу та визначеного графіку роботи.

«Дуальна освіта – можливість познайомитися з реаліями професії ще під час навчання. Наш заклад працює за цією системою, а тепер студенти, які вивчають «Нафтогазову інженерію та технологію», зможуть отримати практичні навички та компетенції у АТ «Дніпропетровськгаз». Я вважаю, це велика перевага для молоді, яка дає поштовх майбутній кар’єрі, - прокоментував співпрацю Євген Коровяка, завідувач кафедри нафтогазової інженерії та буріння НТУ «Дніпровська політехніка».

РГК побудувала систему навчання та розвитку персоналу, яка діє у кожного з операторів ГРМ. Створена мережа з 15 РГК Освітніх просторів. Це забезпечує зростання кваліфікації фахівців, отримання нових навичок та дозволяє ефективно використовувати нову техніку та технології. На базі освітніх просторів розроблено понад 30 навчальних програм 60 внутрішніх тренерів РГК готують персонал в межах Soft@Hard skills.