РГК під час всеукраїнської трансляції провела нагородження працівників, які перемогли у цьогорічному конкурсі «Кращі серед нас»

Вперше Регіональна газова компанія провела в прямому ефірі двогодинний онлайн-марафон з нагородження кращих працівників газорозподільних компаній, що працюють брендом РГК.

Вперше Регіональна газова компанія провела в прямому ефірі двогодинний онлайн-марафон з нагородження кращих працівників газорозподільних компаній, що працюють брендом РГК. 

Операційний директор РГК Олексій Тютюнник відзначив, що, будуючи плани на 2022 рік, працівники компанії думали про європейське майбутнє газової галузі України. Війна загрожувала перекреслити все це. Але завдяки нашим людям ми не лише втримали мережі в робочому стані, а й продовжили рух європейським курсом.
«Ми переживаємо дуже важкі часи, але знаємо, що наша зброя – це наша праця. Ми вітаємо всіх працівників, дякуємо за мужність та незламність!», – сказав Олексій Тютюнник.

88 працівників із 16 регіонів України, які у 2022 році стали переможцями конкурсу «Кращі серед нас», отримали почесні грамоти, пам’ятні значки та премії напередодні Дня газовика.

Також нагородами були відзначені газовики із регіонів, де тривають бойові дії. Тисячі працівників із «Запоріжгазу», «Миколаївгазу», «Харківгазу», «Харківміськгазу» продовжують героїчно працювати попри удари ворожих гармат та авіації.

 

 

«Хочу подякувати всім працівникам «Миколаївгазу» – за мужність, стійкість, професіоналізм та відданість роботі. Також дякую всій нашій великій газовій родині. Від вас ми щодня отримуємо дуже велику підтримку. Це не тільки моральна підтримка, коли ви телефонуєте і питаєте “Як ви там, тримаєтесь?”. У відповідь ми кажемо: “Тримаємось, ми в роботі. Все добре”. Так само ви нас підтримуєте і наданням матеріалів, приладів і обладнання, яке нам необхідне для заміни розбитих шафових регуляторів. Разом ми сильні, разом ми переможемо! Слава Україні», – сказав технічний директор АТ «Миколаївгаз» Дмитро Грицай.

На жаль, війна принесла непоправні втрати й у нашу родину: загинули 14 наших колег із «Вінницягазу», «Дніпропетровськгазу», «Житомиргазу», «Київоблгазу», «Миколаївгазу», «Харківгазу». Ми пам’ятаємо кожного…

Цей рік показав, що 38-тисячний колектив РГК – це велика родина, у якій завжди готові прийти на допомогу. Понад 1500 наших працівників захищають Україну на передовій. Ми чекаємо усіх живими та з перемогою! А поки невтомно допомагаємо військовим частинам, у яких вони служать.

РГК – це одна родина! РГК – це взаємодопомога! Всі ми – Кращі та Герої! Сподіваємось, що вже скоро в Україні настане мир і ми зможемо розвивати та відновлювати критичну інфраструктуру.

Віримо у Перемогу!