РГК відкрила навчальний проект SkillHub – це перша крос-дисциплінарна программа розвитку професійних навичок фахівців газової галузі, що враховує тенденції цифровізації та використовує широке коло програмних комплексів та продуктів

РГК відкрила навчальний проект SkillHub – це перша крос-дисциплінарна программа розвитку професійних навичок фахівців газової галузі, що враховує тенденції цифровізації та використовує широке коло програмних комплексів та продуктів.

Унікальність проекту SkillHub від РГК в тому, що кожен навчальний кейс поєднує декілько дисциплин та програмних продуктів. До участі в проекті залучені накращі фахівці компанії, що дозволяє пидвищити ефективність пропрацювання теоритичних знань. В залежності від специфіки тем, на кожному курсі використовують різні формати навчання – воркшопи, майстер-класи, конференції та інтерактивні практикі. Вже підготовлені 18 навчальних курсів.

"Розвиток газорозподільного бізнесу потребує сталого прогресу знань та зростання професійності кадрів. Для нарощування корпоративних, менеджерських та професійних компетенцій співробітників компанія зробила черговий крок – розробила та впровадила SkillHub. Цей проект є ефективним інструментом як для вдосконалення навичок та засвоювання суміжних IT-розробок, так і для розширення світогляду, що стимулює креативність», - сказав Константин Єрофтеєв, керівник департаменту управління персоналом РГК.

Щороку навчальні програми, тренінги та курси з підвищення кваліфікації проходять більше 5 тисяч працівників РГК.

Освітня платформа РГК складається також із наступних проектів:

- Программа корпоративного развития лидерства группы компаний РГК
- Програма дуальної форми освіти молодих фахівців – студентів вишів
- Трехступенева програма навчання лінійного персоналу в мережі навчальних центрів "РГК Освітній простір" із використанням VR технологій.