Регіональна газова компанія провела перемовини з компанією Heath Consultants Incorporated (США, штат Техас) щодо комплексного співробітництва

Регіональна газова компанія провела перемовини з компанією Heath Consultants Incorporated (США, штат Техас) щодо комплексного співробітництва

РГК розширює коло партнерів для постачання найкращих передових технологій, що дозволять зменшити витоки метану в рамках Стратегії декарбонізації, що затверджена на період 2021 – 2025 рр. Згідно стратегії відбувається переозброєння та модернізація служб, які відповідають за пошук та усунення витоків метану на газопроводах.

РГК вже активно використовує мобільні лабораторії французької компанії Gazomat, а бригади КПО оснащені передовим німецьким діагностичним обладнанням Esders.
Під час перемовин в Х’юстоні представники РГК презентували американським колегам власні сучасні бренди - RGC Production та RGC Metering. Також, було досягнуто домовленості про постачання в Україну першої партії обладнання, яке дозволить зменшити викиди метану, що відповідає Стратегії декарбонізації РГК.

На першому етапі американські інженери Heath Consultants Incorporated проведуть навчання наших фахівців по роботі і обслуговуванню приладів. В подальшому фахівці РГК будуть забезпечувати сервіс цього обладнання в Україні.

Компанія Heath Consultants Incorporated пропонує широкий вибір приладів та пристроїв від портативних газоаналізаторів, моніторів замкненого простору до трасошукачів. Компанія позиціонує себе постачальником найбезпечніших сервісів і технологічним лідером рішень для газової інфраструктури США.

Досягнуті домовленості з Heath Consultants Incorporated стануть фундаментом для розвитку відносин РГК з виробниками і споживачами газового обладнання на північноамериканському ринку.